HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!
Boyss Petro Kimya Değerleri

"Güven ve İstikrar"

Boyss Petrokimya tüm müşterilerine, şirketin ve sektörün etik kuralları doğrultusunda hizmet vermektedir. Dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda güvene dayalı iş ilişkileri kurmakta ve böylece sürdürülebilir bir kalkınma hedeflemektedir.

“Müşteri Odaklılık”
Müşteri beklentilerinin eksiksiz ve hızlı karşılanması en büyük hedeflerimiz arasındadır. Bu nedenle sektör dinamiklerini değiştirecek ürün ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Satış sonrası sıcak iletişim ve müşterilerimizin her zaman yanında olmak görevimiz değil, önceliğimizdir.

“İş Ahlakı ve Sorumluluk”
Gelecek kuşaklara olan sorumluluğu yerine getirmek ve daha iyi bir dünya adına; tüm ticari faaliyetlerinde saygı, ahlak, adalet, iyi niyet ve yasalarla uyumlu şekilde çalışmaya özen göstermekteyiz.

“Gelişim ve Kalite”
Boys Petrokimya, iş hayatının dinamizminin farkındadır. Sahip olduğu imkanları akılcı kullanarak gelişimin desteklenmesi konusu uzmanlığının tek anahtarıdır.
Üstlendiği işlerde kendisini zorlayıcı hedefler belirler ve bunlara ulaşmak için planlı bir şekilde çalışarak; geçici, vasat ve bireysel başarılara değil, tüm paydaşları memnun edecek kalıcı sonuçlara imza atmaktadır.

SIGN IN YOUR ACCOUNT TO HAVE ACCESS TO DIFFERENT FEATURES

CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

CONTACT FORM

TOP