Ticari faaliyetlerine 2017 yılında başlayan Boyss Petrokimya, kimyasal hammaddelerin ve katkı malzemelerinin ithalatını ve satışını yaparak, istikrarlı bir büyüme politikasıyla yatırımlarına devam etmiş ve bu süreçte edindiği tecrübelerle sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.
Kuruluşundan itibaren tecrübesini, kimyasal ürün tedariği üzerine yoğunlaştıran firmamız; ileri görüşlü profesyonel kadroları ve dinamik iş gücü ile yüksek kalite de ithal ettiği ürünleri hızlı lojistik alt yapısıyla müşterilerine sunarak sürdürülebilir memnuniyeti yakalamayı da ilke edinmiştir.
Boyss Petrokimya, uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine uygun iş prensipleriyle sektöründe üstün hizmet vermeyi görev edinmiş olup çeşitli Polimerler, Sentetik Kauçuklar, Organik Peroksitler, Alev Geciktiriciler, PVC-Isı Stabilizatörleri, Polimer Stabilizatörleri, Polimer Düzenleyiciler, Bağlayıcı Ajanlar, Metal Katalizörler, Pigmentler ve Diğer birçok Katkıların tedarikini sağlamaktadır.
Genel Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Boyss Petrokimya, Tuzla / İstanbul ve Çayırova / Kocaeli’nde ki depoları ile kimya sektöründe önde gelen küresel üreticilerin ürünlerini sizlere planlı ve zamanında teslim etmektedir.
Boyss Petrokimya, sistemli, şeffaf, teknolojiyi yakından takip eden, insana ve çevresine değer veren, güvenilir ve müşteri odaklı çalışmalarıyla her geçen gün gelişerek %65’lik ihracat oranına ulaşmış ve marka bilinirliğini güçlendirerek sektörün önemli kuruluşlarından biri olduğunu ispatlamıştır.
Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen ve gelişen Boyss Petrokimya, Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürüp yatırımlarına devam edecektir.
TOP