Günümüzün müşterileri ve iş ortakları, ürün tedariğinden daha fazlasına ihtiyaç duymaktadır. Boyss Petrokimya, tedarik ettiği ürün kalitesiyle birlikte müşteri ihtiyaçlarının her noktasında en iyi olmayı hedeflediği için tercih edilmektedir. 
Müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eden profesyonel kadrosu, kaliteli ve marka değeri yüksek olan ürün tedariği, hızlı lojistik süreci ve satış sonrası teknik destek birimiyle müşterilerine en doğru hizmeti vermektedir. 
Kurumsal planlamanın temel odak noktası firmanın bir bütün olarak uzun vadeli hedeflerini belirlemektir. Üretilen ürün yapısı kullanılacak malzeme ve ürünün kullanım alanları belirlenerek müşteriye özgü sunulan çözümlerle firmanın ürün planlama stratejileri geliştirilmektedir.
Yenilik ve gelişimin marka değerini yükselteceğine inanarak çalışmalarını yürüten Boyss Petrokimya, sağladığı hizmetler ve hızlı tedarik süreciyle sektöründe takip edilen bir firma olarak faaliyetlerini emin adımlarla sürdürmektedir.
Boyss Petrokimyanın Kuvvetli Yönleri
» Kimyasal Hammaddeler ve Katkı Malzemeleri üzerine önde gelen üreticilerin ürünlerini uluslararası kalite standartlarıyla sizlere sunar,
» İşinize en uygun ürünleri belirlemek için ihtiyaçlarınızı ve zorunluluklarınızı inceler. 
» Alanında uzman teknik personeli ile müşteri özelinde projelendirme hizmeti verir ve en doğru ürünü sunar. 
» Sektör ve gereksinimleri iyi takip ederek günlük ihtiyaçlarınızı çözmek yerine geleceğe yatırım yapmanızı sağlar. 
» Satış ekibi her ürünün takibini detaylı bir şekilde yaparak doğru ürünü söz verdiği en hızlı zamanda sizlere sunar. 
» Müşterileri ve tedarikçileriyle memnuniyet odaklı ve karşılıklı güven ilişkisi kurar.
TOP